міфи та факти у стоматології
ВИ МАЄТЕ ЦЕ
ЗНАТИ !
Блог лікарів клініки про усі проблеми стоматології
А ВИ це ЗНАЛИ ?
Залиште свій номер телефону і ми з Вами зв'яжемось!
Або Ви можете зателефонувати нам самостійно:
+380684911911
1
Жування жуйки дорівнює чищенню зубів?
Безперечно жуйки, які не містять цукру, допомагають очистити зуби і освіжити подих після прийому їжі, але аж ніяк не можуть рівнятись до ефективності зубної щітки і флосу. Жувальна гумка не зменшує кількість бактерій, які прилипають до поверхні зубів.
«Чистити зуби двічи на день - зранку та ввечері, використовуйте зубну нитку, проходьте професійну гігієну двічі на рік»
Сергій Гордієнко
Лікар-стоматолог з багаторічним досвідом
2
ТЕПЛІ ПОЛОСКАННЯ
Щоб зняти гострий зубний біль, перші на допомогу можуть прийти теплі полоскання. При вагітності цей спосіб досить ефективний.Тому, що він абсолютно безпечний, і дає хоч і не повний, але досить виражений ефект. Застосовують теплі полоскання, коли з яких-небудь причин провести адекватне лікування протягом доби або більше є неможливим.Для зняття зубного болю полоскати рот потрібно рідиною з такою температурою, щоб відчувалося тепло (на межі гарячого), але ні ясна, ні язик, ні щока зсередини не обпікалися
«При сильному зубному болі теплі полоскання забезпечать лише частковий знеболюючий ефект і допоможуть ненадовго. При цьому ніяких побічних ефектів такий метод не має, і його без побоювання можна застосовувати при вагітності на будь-яких термінах.»
Сергій Гордієнко
Лікар-стоматолог з багаторічним досвідом
3
Вініри що це?
Що таке вініри?
Якщо потрібно замаскувати тріщини, відколи або потемніння емалі зубів, а також усунути щілини між ними або позбудеться від незначної нерівності зубного ряду, застосовують вініри.

« Вініри - це своєрідні мікропротези, які мають форму пелюсток. Вони накладаються, як правило, на фронтальні зуби і є прекрасним способом стоматологічної реставрації. Ефект після їх установки помітний відразу, а весь процес отримання чудової посмішки вимагає всього 2-3 прийоми у стоматолога. »
Сергій Гордієнко
Лікар-стоматолог з багаторічним досвідом
 
Телефон: +38 068 4911 911
E-mail: dentalclinicexpert@gmail.com
місто Львів,
вулиця Володмира Великого, 10Б
місто Львів,
вулиця Окружна, 94а
2015 Весь матеріал, який розміщений на сайті належить
ТзОВ "Стоматологічна клінік ЕКСПЕРТ".
Використання матеріалу тільки після погодження.